אודות

דפנה פלד – יועצת פנסיונית, מתכננת פרישה,

מומחית להתנהלות כלכלית במשפחה יועצת ומאמנת להתנהלות כלכלית במרחב המשפחתי. מלווה משפחות משנת 2006. בעלת רשיון לייעוץ פנסיוני ממשרד האוצר, הסמכה לתכנון פרישה מטעם לשכת יועצי המס ישראל, בעלת תואר שני במנהל עסקים (MBA), ובוגרת הקורס המוביל למנטורים לכלכלת המשפחה של אש-לידור-פילוסוף.

בעברי, בוגרת ממר”ם בעלת ניסיון של 38 שנה כמהנדסת תוכנה. בצבא, בארגונים, ובחברות הייטק.

בעבודתי עם הלקוחות אני מתאימה את המתודולוגיה לצרכים ולקצב של הלקוחות. כך שכל אחד ואחת יקבל מענה מדוייק שמתאים לו. 

כשעבדתי בחברות טכנולוגיות, לצד אנשים חכמים מאד במקצועם, שתוגמלו בהתאם, ראיתי שלא כולם ידעו התנהל עם הכסף שלהם. אחדים נכנסו לסחרחורת הלוואות לכיסוי המינוס, אחרים מצאו את עצמם במשברים כלכליים.

שניתן היה להיערך אליהם טוב יותר, וחלקם לא הבינו למה עם כל הכסף שהם מרוויחים, החסכונות שלהם לא מספיקים לכל היעדים שלהם. היו גם כאילו שלא ידעו להנות מהכסף הרב שהשתכרו.

בעזרתי תוכלו לבנות מערכת יחסים חדשה עם הכסף שלכם. כזו שאתם תנהלו אותו ולא הוא אתכם. כזו שתבינו מה היעדים שהכי חשובים לכם, ותכוונו עצמכם להשיג אותם.

מעבירה הרצאות לקבוצות, כלליות או בהתאמה ספציפית (מגדר, גיל, עיסוק ועוד).

אפשר להיפגש לפגישה מורחבת לצורך קבלת תמונת מצב כלכלית.

 

פגישת ייעוץ פנסיוני, לקראת הפגישה עם היועצת הפנסיונית. (מיועד בעיקר לכאילו שמפחדים מהנושא, שלא בטוחים שהאינטרסים שלהם מיוצגים, שרוצים המלצות אובייקטיביות, שלוקחות בחשבון רק את האינטרסים שלהם)

 

אפשר גם להיפגש לתהליך של שינוי (מיועד למשפחות שרוצות לשפר את מצבן: ממינוס לפלוס, מאיזון למימוש יעדים, ולכל מטרה שהמשפחה בוחרת)